ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ(ତା.୨୪/୦୬/୨୦୧୮ରିଖ ରୁ ତା.୩୦/୦୬/୨୦୧୮ରିଖ)


ମେଷରାଶି -: ୧/୧, ୨/୧ ଓ ୩/୧ ମେଷରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୬୦ଭାଗ, ୭୦ଭାଗ ଓ ୭୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା ବଗଳାମୁଖୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

ବୃଷରାଶି -: ୩/୨, ୪/୨ ଓ ୫/୨ ବୃଷରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୭୦ଭାଗ,୭୦ଭାଗ ଓ ୭୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା କମଳାଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନରାଶି -: ୫/୩, ୬/୩ ଓ ୭/୩ ମିଥୁନରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୭୦ଭାଗ, ୬୦ଭାଗ ଓ ୬୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା ତ୍ରିପୁରାସୁନ୍ଦରୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟରାଶି -: ୭/୪, ୮/୪ ଓ ୯/୪ କର୍କଟରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୬୦ଭାଗ, ୬୦ଭାଗ ଓ ୭୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା ଭୁବନେଶ୍ୱରୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

ସିଂହରାଶି -: ୧୦/୫, ୧୧/୫ ଓ ୧୨/୫ ସିଂହରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୬୦ଭାଗ, ୭୦ଭାଗ ଓ ୭୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା ମାତଙ୍ଗୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟାରାଶି -: ୧୨/୬, ୧୩/୬ ଓ ୧୪/୬ କନ୍ୟାରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୭୦ଭାଗ, ୭୦ଭାଗ ଓ ୭୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା ତ୍ରିପୁରାସୁନ୍ଦରୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

ତୁଳାରାଶି -: ୧୪/୭, ୧୫/୭ ଓ ୧୬/୭ ତୁଳାରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୭୦ଭାଗ, ୬୦ଭାଗ ଓ ୬୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା କମଳାଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

ବିଛାରାଶି -: ୧୬/୮, ୧୭/୮ ଓ ୧୮/୮ ବିଛାରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୬୦ଭାଗ, ୬୦ଭାଗ ଓ ୭୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା ବଗଳାମୁଖୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

ଧନୁରାଶି -: ୧୯/୯, ୨୦/୯ ଓ ୨୧/୯ ଧନୁରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୫୦ଭାଗ, ୬୦ଭାଗ ଓ ୬୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା ଉଗ୍ରତାରାଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

ମକରରାଶି -: ୨୧/୧୦, ୨୨/୧୦ ଓ ୨୩/୧୦ ମକରରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୬୦ଭାଗ, ୭୦ଭାଗ ଓ ୭୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା ଦକ୍ଷିଣକାଳୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭରାଶି -: ୨୩/୧୧, ୨୪/୧୧ ଓ ୨୫/୧୧ କୁମ୍ଭରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୭୦ଭାଗ, ୬୦ଭାଗ ଓ ୫୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା ଦକ୍ଷିଣକାଳୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

ମୀନରାଶି -: ୨୫/୧୨, ୨୬/୧୨ ଓ ୨୭/୧୨ ମୀନରାଶି ପାଇଁ ସପ୍ତାହଟି ଯଥାକ୍ରମେ ଶତକଡା ୫୦ଭାଗ, ୫୦ଭାଗ ଓ ୬୦ଭାଗ ଶୁଭଫଳଦାୟକ ହେବ। ଅଧିକ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ମାତା ଉଗ୍ରତାରାଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

                                                                       ★★★★★

Partner Posts

ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଦ୍ ପଣ୍ଡିତ ଶ୍ଵେତ କୁମାର ଘଡାଇ
ବାସ୍ତୁ ବିଜ୍ଞାନ ବିଶାରଦ / ବିବାହ ବିଜ୍ଞାନ ବିଶାରଦ

What's Your Reaction?

Damn Damn
0
Damn
Cute Cute
0
Cute
Cry Cry
0
Cry
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
1
Like
Love Love
1
Love
Lol Lol
0
Lol
Win Win
1
Win
WTF WTF
0
WTF
Jyotirvid Pandit Sweta Kumar Ghadai
ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଦ୍ ପଣ୍ଡିତ ଶ୍ଵେତ କୁମାର ଘଡାଇ ବାସ୍ତୁ ବିଜ୍ଞାନ ବିଶାରଦ / ବିବାହ ବିଜ୍ଞାନ ବିଶାରଦ

Comments 0

Leave a Reply

You may also like

More From: Astrology

DON'T MISS

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format